Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

En Büyük Yarrak Resimleri

 • Liste: 19 Aralık 2014 04:34
 • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti
En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel1En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel2En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel3En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel4En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel5En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel6En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel7En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel8En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel9En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel10En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel11En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel12En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel13En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel14En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel15En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel16En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel17En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel18En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel19En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel20En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel21En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel22En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel23En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel24En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel25En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel26En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel27En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel28En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel29En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel30En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel31En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel32En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel33En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel34En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel35En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel36En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel37En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel38En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel39En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel40En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel41En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel42En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel43En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel44En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel45En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel46En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel47En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel48En Büyük Yarrak Resimleri - Görsel49

Açıklama

EN BÜYÜK ZENCİ VE ESMER DAMARLI ERKEK YARRAKLARI

 

 

Bayanlarında en çok ziyaret ettikleri sayfamızda ve bizlere gönderilen yoğun mailler ile sayfamızda bayanlar için en Büyük YARRAK Resimlerini yayınlıyoruz. Sizlerde bizlere gönderirseniz resim ve itiraflarınızı memnuniyet ile yayınlayarak sosyal paylaşıma faydamız olur.

Azgın dul ve olgun kadınların YARAK görmek istemesi ve kimseye güvenmedikleri için ilişkiye de girmeye çekindikleri için sürekli olarak sayfamızda ki, en büyük yarrak resimlerine, zenci yarrakları da başta olmak üzere, kalın yarraklar, başı büyük yarraklar, damarlı penislerin resimlerini görmek için sürekli olarak sayfamızı ziyaret etmektedirler.

Sizlerde sürekli cep telefonlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan sayfamızda en büyük YARAK resimlerine ve damarlı boğumlu büyük ve iri PENİS resimleri ve videolarına ulaşa bilirsiniz.

Büyün KALIN ve DAMARLI YARAK resimlerine bakmak isteyenler için, her gün sizlerden bizlere gelen zenci ve türk erkeklerinin en büyük PENİS resimlerini sürekli olarak güncelleyerek sayfamıza ekliyoruz. Özelliklede kadınların en çok takip ettikleri ve beğendikleri sayfamıza sizlerde çok rahat bir şekilde girişler gerçekleştire bilir ve kendinize beğendiğiniz büyün damarlı boğumlu ve kalın yarakları cep telefonlarınıza veya bilgisayarlarınıza indire bilirsiniz.

Hareketli seks resimlerinin yerine artık sizler için en büyük erkek yarak ( penis ) resimlerinide artık sayfamıza ekleyerek sizler için en özel mastürbasyon yapmanız için yardımcı olmaya karar verdik. Dilediğiniz zaman büyük damarlı kalın yarak resimlerine baka bilirsiniz.

Dünyanın en ünlü ZENCİ YARAK resimlerinide sayfamıza sürekli olarak ekleyerek, sizler için rahatlıkla ulaşa bileceğiniz ve sizlerinde beğeneceği birbirinden BÜYÜK ve DAMARLI, görenlerin cep telefonlarına ve bilgisayarlarına indirerek sürekli olarak rahatlamak için mastürbasyon çekmek için izleye bileceğin, oldukça işlevi yüksek ve kocaman Büyük Zenci Yarak (Penis) Resimlerine baka bilirsiniz.

Sizlerde sayfamızda ki en büyük kalın ve damarlı Yarak resimlerine bakara, eşinizin veya partnerinizin de bu büyüklükte bir yarak sahibi olmasını istiyorsanız ve yarak ( penis ) büyütme yöntemleri hakkında en geniş kapsamlı bilgilere sayfamız üzerinden rahatlıkla ulaşa bilir ve, doğal yöntemlerle sizlerinde yarakları bu kadar büyük olarak yarrak resimlerimizi okurken bile büyük bir zevk ile birlikte okuyabileceğiniz hoş bir sayfadasınız.

 

Anahtar: en büyük yarrak resimleri, yarak, yarak resimleri, penis, büyük penis,zenci yarrağı, zencilerin yarrakları, büyük yarak resimleri, erkek penisleri, yarrak büyütme, büyük penisler, damarlı yarrak resimleri, en büyük erkek yarrak resimleri, kol kadar büyük yarak penis resimleri ve videoları

Listing ID: 67254938eb11079c

Report problem

Processing your request, Please wait....

13 Yorum a/e “En Büyük Yarrak Resimleri”

 1. Azgın ve Kocasız kalan dul kadınların en çok ziyaret ettikleri ve bakarak zevk aldıkları mastürbasyon yapmak için sürekli takma yarak aradıkları bu günlerde, sizlerde en büyük zenci erkek YARRAK resimlerine rahatlıkla sayfamız üzerinden ulaşa bilirsiniz.

  http://itirafet.org/ads/en-buyuk-yarrak-resimleri

 2. En İyi Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Seti ile çalışmanın size sağlayacağı en büyük faydalardan biri tamamen doğal olması ve görsel olmasıdır. Ayrıca doğal yöntemlerle penis büyütmek için yüzlerce lira ödemenize gerek kalmaz, başkası gördüğünüzde yüzünüzün kızartacak aletler olmaz, yan etkilerine maruz kalmak zorunda değilsiniz.

  Canınızı yakan cihazlar ile her gün saatlerce bağlı kalmanıza gerek kalmaz. Tek kullanmanız gereken elleriniz olacaktır. İnsan vücudunun dış etkenlere karşı değişim sağladığı bilim dünyasında kanıtlanmış bir olay olarak görülmektedir.

  Düşünün ki nasıl bir insan vücut geliştirme ile uğraşan biri ağırlık kaldırarak kaslarını geliştiriyor ise sizde doğal penis büyütme tekniklerini kullanarak penisinizi kısa bir süre içerisinde istediğiniz boyuta getirebilirsiniz. Bazı dünya ülkelerinde insanlar güzel görünme maksadı ile vücutlarına şekil verildiği bilinmektedir.

  Kimi kültürlerde bayanlar boyunlarını uzatmak için halkalar kullanıyorlar, kimileri dudaklarını şekil vermek, kimileri ise kulaklarına ağırlık takarak şekil vermektedirler. Çin’de yüz yıllardır süregelen bir gelenek var ve küçük ayaklı bayanların daha makbul olduğu için ayaklarına bandaj sarılarak ve tahta ayakkabılar ile küçülmesini sağlamaktadırlar. Süngerim si bir dokuda olan penis düşünün ki neden boyu uzamasın.

  Penis buyutme konusunda şu an piyasada ki birçok eğitim seti, e-kitap, video gibi bilgiler satanlar var. Bu konu üzerinde çok emeği olan En İyi Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Seti’dir. Bu rehber içerisinde öğrenecek ve uygulayacak olduğumuz birçok egzersizler mevcut, penisiniz oluşturan hücrelerin artmasını sağlamaktadır, penisinizi kalınlaştırabilir ve uzatabilirsiniz.

  Bu eğitim setine sahip olmakla birlikte penisinizi büyütmekle kalmayıp, varsa erken boşalma sorununuz ve sertleşme sorununuza da çözüm bulmuş olacaksınız.

  En İyi Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Seti size Dünya genelinde 3 erkekten 2’sinin sorunu olan penis boyunun küçüklüğü veya yeterli kalınlığa ulaşamamış olması sonucu oluşan, cinsel birliktelikte yeterli seviyeye ulaşmada sıkıntı çekenler için hazırlanmış Görsel eğitim setidir. En büyük avantajı da görsel olmasıdır ki bu da yanlış anlaşılmalara dolayısıyla, penis boyunu uzatacağım derken, penisinize zarar vermenizin önüne geçiyor. Sağlıklı yaşam ve gelişim teknikleri kurumu onaylıdır. Set Tamamen doğal ve sağlıklı yöntemlerle beraberinde gelmektedir. Üstelik sadece boyunu değil, kalınlığınıza arttıracaksınız. İlk sonuçları 2–3 hafta içerisinde göreceksiniz.

  Dünyada ve Ülkemizde birçok insan siz bilseniz de bilmeseniz de penis boyutlarından memnun değillerdir işte tam bu sorunu çözmek için hazırlanmış olan Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Seti size daha uzun, daha kalın ve daha sağlam bir penise kavuşmanıza imkân sunuyor.

  En çok bilinen penis büyütme yöntemi Jelq’tir. Bu egzersiz, süt sağma hareketine benzer bir hareketle corpora cavernosa odasına olan kan akışını hızlandırarak penisi büyütmek için tasarlanmıştır. Artan kan akışı zamanla dokuları zorlayarak, penisin uyarılmış ve uyarılmamış halinin büyümesini sağlayacaktır.

  Bu kitapta En İyi Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim ile öğreneceğiniz özel teknikler Corpora Cavernosa gelişimini sağlayacak, düzenli yapacağınız bu egzersizlerle penisinizin sağlıklı bir şekilde kalınlaşmasını ve uzamasını gözlemleyeceksiniz. Vücudunuzdaki değişikliği ilkel olarak değil uzmanların önerdiği ve bilimsel olarak kanıtlanmış özel egzersizlerle sağlayacaksınız. Herhangi bir cerrahi müdahaleye ya da kimyasala da gereksinim duymayacaksınız. Yapacağınız egzersizler genital bölgedeki kan akışını hızlandıracak, bu kan dolaşımı ereksiyon halinde kaldığınız süreyi de haliyle arttıracaktır. Hem istediğiniz zaman sertleşme sağlayacaksınız hem güçlü bir şekilde boşalacağınız anı siz belirleyeceksiniz ve boşalma gücünüzü arttıracaksınız. Dolayısıyla seksten aldığınız zevk artacak, penisiniz daha sağlıklı olacak daha güçlü olacak ve daha güzel görünecek.

  En iyi Penis Buyutme Teknikleri Görsel Eğitim seti ile öğreneceğiniz özel teknikleri uygularken Sabırlı olun. Her şeyi doğru yaptığınızda 2–3 hafta içersindi penisinizin enine ve boyuna gelişmeye başladığını fark edeceksiniz.

  PEKİ, NASIL İŞE YARAYACAK?
  Penis süngersi bir yapıya sahip üç ana kısımdan oluşmaktadır. Bu dokular ve odacıklar ereksiyon sırasında kanla dolar. Egzersizleri doğru yaptığınız takdirde, bu kan depolanan odacıkların çeperlerini büyütüp, daha çok kanla dolmasını sağlayabilirsiniz ki bu da daha büyük bir penis demektir…

  Penisi geliştirmek için başvurulan asıl teknik Corpora Cavernosa gelişimini sağlayan hareketlerdir. Yumuşak, yarı yumuşak yâda sert durumlarda yapılan bu egzersizler penis gövdesi bağ dokusundaki hücreleri genişletmektedir. Penis’in süngerim si odacıklarından yeni bir tanesinin oluşması, kendini tedavi etmesi yaklaşık bir gün alır. Bu tedavi yenileme süreci hızlı görünse de gözle görülür boyutlarda bir boy değişiminin fark edilmesi bir kaç haftayı alabilir. İlk yaklaşık 3–4 cm. gelişim çok hızlı olacaktır. Sonrasındaki gelişim daha yavaş olacaktır. Aynı süreçte penisinizde yaklaşık 2,5 cm. kalınlık artışı olacaktır. Yani kısacası ilk aşamada yaklaşık uzunlukta 4 genişlikte 2 cm kazanmış olacaksınız. Penis gelişimi kişiden kişiye fark gösterebilir. Bu çok normaldir…

  Penis Büyütmede Beslenmenin Önemi:
  Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Setinden Maksimum Yarar sağlamak için Düzgün Beslenin ve Vitamin Alın Gelişimin ve hücre yenilenmesinin daha iyi olabilmesi için düzenli beslenip vitaminlerinizi, amino grup asitlerinizi ve minerallerinizi düzenli olarak almanız gerekir. Ve çok önemli bir şey daha! Bol su için ve Penisinizin Büyüyeceğine İNANIN!

  İnanın, evet doğru okudunuz. Eğer penisinizin gelişeceğine inanırsanız gelişiminiz daha hızlı olacaktır. Olumlu bir yaklaşım sonuçların sandığınızdan daha hızlı sonuçlanmasını sağlayacaktır. Daha öncede belirttiğimiz gibi tüm bu çalışmalar ve teknikler istediğiniz Penise kavuşmanızı sağlayacak.

  PC Kasını Tanımak:

  Bugüne kadar bir yerlerde ve burada PC Kasından söz edildiğini duydunuz. PC kasını geliştirmek pek çok sebepten önemlidir:
  Daha kuvvetli ereksiyonlar,

  Kuvvetli Orgazmlar ( arka arkaya birden fazla orgazm ),

  Boşalma sürenizi kontrol etmek,

  Orgazmdan sonra penisin ereksiyonunum tekrarlanma sürecini hızlandırma,

  Sağlıklı bir prostat.

  PC kası(Pubococcygeal Kası), aslında leğen kemiği Çevresinde ki kas grubudur. Ve seksüel hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Kasık kemiklerinizin birleşim noktasından, kuyruk kemiğinize kadar uzanır. Bu kasları dokunarak hissedebilirsiniz. Bunları torbalarınızın başlangıç noktasıyla anüsünüz arasında yer almaktadır. Diğer kaslarında yardımıyla idrar kontrolünü sağlamak dışında, PC kası kadın ve erkeklerde orgazmı da tetikleyen kaslardandır. Boşalma sırasındaki kasılmaları yapan PC kasıdır.

  PC Kasını geliştirmek size seks dünyasının her kapıyı açan gizli anahtarını verecektir. PC kasınızı çalıştırmak için öğreteceğimiz bu teknikler, sizin aşk hayatınızda partnerinize karşı çok daha başarılı olmanızı sağlaması dışında kendiniz içinde önemi çok. Bu çalışmalar sizinde hiç yaşamadığınız cinsel tatlar almanızı sağlayacak.

  Kadınlar yıllardır daha iyi bir orgazm için PC kaslarını kullanıyorlar. Ama erkekler bunun farkında bile değiller. Tabii şu anda bu yazılanları okuyanlar hariç. Her şeyden önce PC kasınızın yerini öğrenmelisiniz.

  Erkeklerin PC kaslarını keşfedip kontrol etmeleri, kadınların bunu yapmalarından daha kolaydır. Yapacağınız şey çok basit. Tuvalette idrarınızı yaparken, idrarı durdurmak. Bu sadece PC kasınızı bulmanızı sağlamaz. Aynı zamanda PC kasını geliştirme egzersizlerine de başlamış olmanızı sağlar. Her tuvalete gittiğinizde 5 defa idrarınızı tutup tekrar salın. İdrarınızı ve boşalmanızı kontrol etmenizi sağlar.

  Çoğu erkek bu çalışmaları her yerde yapabilirler. Bunun hayat boyu sürdürülmesi; ilerleyen yaşlarda sperm kalitesinin düşmesine engel olacak, hissiyatınızı arttıracak, orgazmınızı daha da coşturacak, sevişmelerinizin daha uzun sürmesini sağlayacaktır.

  Ereksiyon sorunlarına karşı psikologlar ve cinsellik uzmanları, binlerce erkek hastaya bu çalışmaları yapmalarını söylemişlerdir. Söylenenleri yapan hastalar, eski sağlıklı günlerinden bile kat kat daha iyi ereksiyonlar sahip olduklarını söylemişlerdir. Diğer bir kısımda daha coşkun sevişmeler yaşadığını belirtirken, başka bir kısımda mucizevi bir şekilde bir kaç orgazm birden yaşadığını belirtmiştir.

  Eğer gerçekten iri bir penisiniz olsun istiyorsanız En İyi Penis Büyütme Teknikleri Görsel Eğitim Setinde anlatılan tüm söylenenleri harfiyen uygulamalısınız. Bunlar başarısı KANITLANMIŞ ÇOK özel methodlardır. Bu güne kadar pek çok kişi bunlardan başarı elde etmiş bulunmakta ve artık daha mutlu, daha sağlıklı yaşamakta. Bu yüzden işe yarayacak dediğimizde bize inanın. Bu teknikler sizi de değiştirecek. Bu çalışmaları belirlenen ölçüler içinde yaptığınız takdirde, yaklaşık 3 hafta içersinde gözle görülür gelişimler başlamış olacak. Çalışmalara bir kere başladıktan sonra bırakmak istemeyeceksiniz.

  Unutmayın ki burada anlatılan teknikler sadece penisinizi büyütmüyor, cinsel açıdan pek çok artılarda kazandırıyor. Örneğin penisinizin sertliği gibi, örneğin boşalma süreciniz gibi, örneğin prostatı koruması gibi…

  http://itirafet.org/ads/en-buyuk-yarrak-resimleri

 3. En büyük yarrak resimleri, zenci yarrakları, kalın ve damarlı yarrak resimleri videoları.

  Bu yazıyı okuma zahmetinde bulunduğuna göre penisini büyütmek için arayış içinde olduğunu düşünüyorum.

  Bu konuda yardımcı olabilmek için, penis büyütme teknikleri hakkında çok özel ve yeni bilgiler vermek istiyorum.

  Dikkatlice okumanı tavsiye ederim. Öncelikle, şu tespiti yapalım penis boyundan memnun değilsin biraz daha büyük (kalın ve uzun) olmasını istiyorsun. Haklısın büyük penis her erkeğin ve kadının istediği bir şey doyumsuz bir seks için çok önemli. Penisini büyütebilmek için internette birçok sitede yazılar okudun, bir sürü ürünlerle karşılaştın ve kafan karıştı.

  Tabi kafanın karışması gayet normal. Çünkü bu sektör öylesine büyük ki ilaçla penisi büyüttüğünü iddia edenden, pompa gibi mekanik aletlerden ameliyatla büyütmeye kadar bir sürü yöntemle karşılaştın. Şimdi bunların içinden en faydalı olanı hangisi bunların hangisi zararsız bunu arıyorsun.

  Tam da burada bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum öncelikle penisi büyütmek mümkün mü? Bu sorunun cevabı kesinlikle evet mümkün, penisin büyümesi gerçektir. Burada önemli olan doğru yöntemleri uygulayabilmek aksi taktirde penisini büyütmek isterken, erkeklikten olma gibi çok ağır sonuçlara varan tehlikelerle karşılaşabilirsin. Penisin teknik olarak nasıl büyüdüğünü önceki yazılarımda yazdım. İstersen oradan okursun. zaten bir araştırma içinde olduğun için daha önce diğer sitelerde fazlası ile okumuşsundur.

  Penis büyütmenin gerçek olduğunu belirttikten sonra, gelelim en doğru yöntemin ne olduğunu bulmaya. Öncelikle bu işin ücretsiz olarak sitelerde tarif edilen yöntemlerle olmayacağını bilmeni isterim. Ücretsiz olarak bu işi yapmayı herkes ister ama bazı şeylerin bedeli oluyor. Bunun üzerine bir konu yazdım isterseniz okuyabilirsin. Tabi burada şunu belirteyim ücret deyince parayı ben almıyorum yanlış anlamayın, çünkü hiçbir ürün satmıyorum, sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. çoğu insanın kullandığı üç beş paket sigara parasına bu ürünleri elde edebilirsin. Gelelim yöntemin ne olduğuna: Gerçekten karar verdin penisini büyütmek istiyorsun, diğer sitelerde okumuşsundur.

  Penisini büyütmenin en sağlıklı en iyi yöntemi: Elle penis büyütme yöntemidir. Kesinlikle etkili ve sağlıklı şekilde penisini büyütebilirsin. Bunun için ziyaret edeceğin iki farklı güvenilir site adresi vermek istiyorum. Büyütebileceğine inanarak bu yöntemi denemelisin, sağlıklı penis büyütme diliyorum

  http://itirafet.org/ads/en-buyuk-yarrak-resimleri

 4. DÜNYANIN EN BÜYÜK PENİSİ
  Etiketler: büyük penisli insan , en büyük penis , ereksiyon , jonah falcon

  jonah falcon
  Bildiğiniz gibi dünyada birçok rekor sahibi insan vardır. En uzun boylu insan, en kısa boylu insan falan. Bu gün sizlere çok farklı bir rekorun sahibinden bahsedeceğim. Dünyanın en buyuk penisine sahip ismi Jonah Falcondan.

  Amerika’da yaşayan aktör ve yazar olan Jonah Falcon’un penisinin boyu ereksiyon haldeyken tam tamına 35 cm, yanlış duymadınız 35 santimlik bir penise sahip şaşırtıcı değil mi? Bu ölçünün nasıl bir şey olduğunu anlaya bilmek için, sizlere şöyle tarif edeyim. normal bir insan yumruk yaptığında dirseğine kadar olan kısım ortalama o, civarda geliyor. Ereksiyon halde değilken ki uzunluğu ise 20 cm olan bir penise sahip. Bu ölçü bile normal insanın ereksiyon haldeki penisinden büyük bir ölçü.

  Bu kadar büyük penise sahip olmak iyimidir, kötümüdür avantajları varmı dır. Bu soruların cevabını Dünyanın en büyük penisine sahip olan falcon şu şekilde veriyor. Penisini ilk ölçtüğünde 10 yaşında olduğunu bunu, diğer arkadaşlarına söylediğinde çok şaşırdıklarından bahsetti. Ayrıca Penisinin büyüklüğü ile ilgi odağı olmanın kendisini utandırdığını söyleyen Falcon birçok kadın ciddi olarak bakmak istiyor. Hatta bir keresinde mağaza girişinde güvenlik görevlisinin cop zannettiğini söylüyor. Ayrıca porno filmlerinden çok teklifler aldığını belirten Falcon bu tür filmlerde oynamayacağını da ekliyor. Bu günlerde televizyon programlarından davetler alan Falcon bir programda bayan sunucu ortalama bir erkekle onun penis boyunun kıyaslandığı tabloyu gördüğünde tanrı beni korusun diye bağırarak hayrete düştü.

  Bu kadar büyük bir penise sahip olmak herkesin sonradan kazanabileceği bir şey olmasa da, büyük penis her erkek için özgüven kaynağıdır. O yüzden penis büyütme sektörüne ilgi bu kadar yüksek. Kalın ve uzun penisi hangi erkek istemez ki sizlerde büyük bir penise sahip olmak isterseniz penis büyütme tekniklerini deneyebilirsiniz.

  http://itirafet.org/ads/en-buyuk-yarrak-resimleri

 5. Penis Büyütme ve Geliştirme Teknikleri
  Doğal Penis Büyütme ve Geliştirme

  Dünya da olduğu gibi Türkiye’nin erkeklerinde de gizliden gizliye ufak penis boyu problemi vardır. Her ne kadar “Önemli olan boyu değil, işlevi.” dense de kendinize güven gelmesi ayrıca da tamamen doğal egzersiz hareketleri ile kısa zamanda sonuç alınacağından bu yazıyı sizinle paylaşıyoruz.

  Aslında basit geliştirme hareketleriyle penisinizi tamamen doğal ve güvenli bir şekilde geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

  Hayalinizde ki şeyin penisinizi büyütmek olduğunu biliyoruz. Fakat unutmamalısınız ki bu bilgileri uyguladıktan sonra ertesi sabah iri bir zenci penisiyle uyanmayacaksınız.

  Her tekniği doğru ve tam anlayabilmek için yazılanları çok dikkatli okuyun. Sabırlı olun. Her şeyi doğru yaptığınızda 2-3 hafta içersinde penisinizin enine ve boyuna gelişmeye başladığını fark edeceksiniz.

  Nasıl İşe Yarayacak?

  Penis süngersi bir yapıya sahip üç ana kısımdan oluşmaktadır. Bu dokular ve odacıklar ereksiyon sırasında kanla dolar. Egzersizleri doğru yaptığınız takdirde, bu kan depolanan odacıkların çeperlerini büyütüp, daha çok kanla dolmasını sağlayabilirsiniz ki bu da daha büyük ve iri bir penis demektir…

  Penisi geliştirmek için başvurulan asıl teknik esnetme hareketleridir. Yumuşak, yarı yumuşak ya da sert durumlarda yapılan bu esnetmeler penis gövdesi ve bağ dokusundaki hücreleri genişletmektedir. Penis’in süngerimsi odacıklarından yeni bir tanesinin Oluşması, kendini tedavi etmesi yaklaşık bir gün alır. Bu tedavi yenileme süreci hızlı görünse de gözle görülür boyutlarda bir boy değişiminin fark edilmesi bir kaç haftayı alabilir. İlk yaklaşık 3-4cm’lik gelişim çok hızlı olacaktır. Sonrasındaki penis gelişimi daha yavaş olacaktır. Aynı süreçte penisinizde yaklaşık 2,5cm’lik kalınlık artışı olacaktır. Yani kısacası ilk aşamada yaklaşık uzunlukta 4, genişlikte ise 2cm kazanmış olacaksınız. Penis gelişimi kişiden kişiye fark gösterebilir. Bu çok normaldir.

  Başlamadan Önce…

  Her şeyden önce her tekniği dikkatle okuyup anladığınıza emin olmalısınız. Hangi tekniğin size daha uygun olduğunu, hangisini daha kolay uyguladığınızı fark ettikten sonra sürekli olarak onu uygulayın. Başlamadan önce size bir iki tavsiyemiz var.

  Penisinizi Ölçmek:

  Yumuşakken: Elinize bir cetvel alıp penisinizin üstüne koyunuz. Sonra cetveli karnınıza yaslayın, gidebildiği yere kadar ittirin. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle tutup ölçün.

  Ereksiyon Halindeyken: Ayaktayken ereksiyon halindeki penisinizi yere paralel gelecek şekilde yatırın. Yine öncekindeki gibi cetveli ittirebildiğiniz kadar karnınıza ittirin. Cetvelle penisizin ölçerken erekte haldeki penisinizi de çekebildiğiniz kadar dışa çekin.

  Kalınlık: Ereksiyon halindeki penisinizin yaklaşık orta kısmını bir iple ya da bantla çevreleyip, kalınlığı işaretleyin. Sonra da cetvelinizle ipin uzunluğunu ölçün bu sizin penisinizin kalınlığını ortaya çıkaracaktır.

  Tüylerinizi Kesin: Bu sadece penisinizin daha büyük görünmesini sağlamaz, bunun dışında bazı teknikleri daha rahat çalışmanızı sağlayacaktır. Esnetme, germe ve sağma hareketlerinde tüylerinizi de koparmak istemezsiniz herhalde…

  Düzgün Beslenin ve Vitamin Alın: Gelişimin ve hücre yenilenmesinin daha iyi ve hızlı olabilmesi için düzenli beslenip vitaminlerinizi, amino asitlerinizi ve minerallerinizi düzenli olarak almanız gerekir. Vitaminler hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Ve çok önemli bir şey daha! Bol su için!

  İnanın: İnanın, evet doğru okudunuz. Eğer penisinizin gelişeceğine inanırsanız gelişiminiz daha hızlı olacaktır. Olumlu bir yaklaşım sonuçların sandığınızdan daha hızlı sonuçlanmasını sağlayacağından emin olabilirsiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi tüm bu çalışmalar ve teknikler istikrarlı bir çalışma ister.

  Sabah kahvaltı etmek gibi bunu alışkanlık haline getirmeniz ve programınız süresince bunu harfiyen uygulamak zorundasınız. Haftanın 5 günü belli sürelerinizi bu çalışmalara ayırmanız gerekir. Bu çalışmalar sırasında canınız acırsa, kendinizi çok zorlarsanız, hemen zaman tanıyın kendinize ve gelişim programınıza bir süreliğine ara verin.

  Unutmayın ki sadece penisinizi geliştirmek istiyorsunuz. Canınızı acıtmak veya kendinizi sakatlamak hedefimiz değil. Bir anda her şeyi yapmaya kalkmayın. ASLA ABARTIYA KAÇMAYIN! Eğer programı düzenli takip ederseniz durumunuza göre 2-3 hafta içinde penisinizin gelişiminizi göreceksiniz. Sadece programa uyun ve sabırlı olun…

  Kayganlaştırıcılar: Asla sabun, şampuan ya da vücut şampuanlarını kullanmayınız. Bu çalışmalar sırasında bu tür malzemelerin kullanılmaları penisinizde zedelenmelere sebep olabilir. Bunun dışında uzun süreli kullanımlarda peniste kuruma, pul pul dökülme ya da idrar çıkış deliğinde yanmalara sebep olabilir. Örneğin Vazelin çalışmalarda kullanılmaya müsaittir. Fakat yinede uyarmak isteriz ki vazelin kıvam olarak biraz koyu(istediğiniz kadar hızlı çalışamayabilirsiniz) ve kumaşlarda yağ lekesi bırakabilir. Bebek yağlarıda kullanmaya çok müsaittir. Fakat bunlarda kumaşlarda leke bırakabilir. Bizim önerimiz Vazelin Extra Bakım Kremleri. Bunlar hem daha kaygan, hem diğerlerine göre daha hızlı ve kolay temizlenir. Ayrıca bir avantajı daha vardır. Bir yağlanma ile daha çok çalışma sağlayabilirsiniz.

  Güvenlik: Solunumla, kan dolaşımıyla, diabetle ilgili herhangi bir sorununuz var ise bu çalışmalara başlamadan önce doktorunuza başvurunuz. Aşağıdaki belirtiler oluşursa çalışmalarınızı derhal durdurun:

  Su Toplamaları: Penisinizin üzerinde oluşan (sivilce görünümlü) keseciklerdir. Aşırı baskıdan dolayı ortaya çıkar.
  Kırmızı yaralar: Penisinize uygulanan gerilimin, esnetmenin fazlalığından oluşur.
  Sinir İltahaplanması: Ağırlık çalışmaları yapılmasından ve fazla baskı altında kalmaktan dolayı oluşabilir.
  Bu durumlarda bir doktora görünmekte fayda var. Unutmayın ki buradaki penis geliştirme teknikleri tamamen zararsızdır. Ama aşırıya kaçmamak ve programın söylediğinden fazla çalışmamak koşuluyla.

  1 Sıcak Havluyla Kompres:
  Her gün ki çalışmalara başlamadan önce mutlaka bu kompresi yapınız. Bu tam bir çalışma ve egzersiz sayılmasa da çalışmalardan önce yapılması gereklidir. Çünkü sıcak havlu kompresi penisinize giden kan akışını arttırır, gözenekleri hücreleri genişletir ve yumuşatır. Penisinizin esnekliğini de biraz arttırır. Bu iş için ayıracağınız bir havluyu ılık-sıcak arası (kendiniz karar verin) suda iyice ıslatın. Sonra havluyu sıkıp suyun fazlasından kurtulun. Havluyu istediğiniz yönde penisinize sarın. 1 dakika boyunca dursun. Sonra bu olayı bir kaç kez daha tekrar edin. Sonra penisinizi iyice kurulayın

  2 Esnetme Teknikleri:
  Sıcak havlu kompresinizden sonra yapacağınız hareket penisinizi esnetmek yani germek olacak. Sıkmak ve çekmek; kurallarına uygun olmak suretiyle yapılmakta olan bu egzersizler penisin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlayan en önemli altın kuraldır. Tıpkı vücut kaslarını geliştirmek gibi…
  Bu hareketler penisinizin uzunluğunu ve kalınlığını etkileyen dokuları esnetip genişletir.
  Şimdi size sunacağımız tekniklerden birini seçip ona kilitlenin. Sürekli onu kullanın. Başta tekniklerin hepsini deneyin, hangisi daha çok hoşunuza giderse, hangisinde daha rahat ederseniz onu her zaman uygulayın.

  Simdi tekniklere göz atalım;

  1. Teknik:
  Eğer penisinizi büyütmek istiyorsanız, en favori teknik budur. Bu tekniğin ayakta uygulanması en uygun olan şekilidir. Bu teknikte dikkat edilecek en önemli olay ereksiyon halinde olmamanızdır! Penis yumuşak iken uygulanması gereken bu teknikte yağlama yapılmamalıdır!

  1. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Sakın çok fazla sıkmayın.

  2. Penisinizi önünüzde ileride bir noktaya doğru düz olarak çekebildiğiniz kadar çekin. 1 dakika boyunca öyle kalın. Sakı canınızı acıtacak kadar zorlamayın.

  3. 10 saniye dinlenin ve penisinizi yumuşakça sallayın. Bu penisteki kan dolaşımını normale dönüştürecektir.

  4. “2” numaralı hareketi 4 kez daha tekrar edin. Fakat bu sefer sola sağa, aşağı yukarı olmak üzere 4 ayrı yönde yapın.

  5. 5 germeyi de uyguladıktan sonra (hepsi 1 dakikadan), 1’den 4’e kadar olan teknikleri istediğiniz kadar tekrarlıya bilirsiniz. Ama bizim önerimiz en fazla 5 ile 10 tekrar olmasından yana.

  Elinizle yarattığınız gerginlik, penisinize ağırlık yerleştirerek uzatmakla hemen hemen aynı mantıktadır.

  Germe hareketini yaparken penisinizi dilediğiniz şekilde tutabilirsiniz, ama dikkat etmeniz gereken şu ki tutuş sırasında damarlarınıza baskı yapmayın! Asla aşırı zorlamayın! Kan dolaşımını engellemek istediğimiz en son şey. Sadece bu teknikle çalışarak bile 2 hafta içersinde gelişim göstermeye başlayacaksınız. Fakat 3-4 ay sonunda inanılmaz değişimi fark edeceksiniz.

  2. Teknik:
  Bu teknik ilk tekniğimize göre çok daha basit bir teknik. Sadece bu teknikle penisinizde yaklaşık 5cm’lik bir boy farkına ulaşabilirsiniz.

  1. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Sakın çok fazla sıkmayın.

  2. Direkt olarak kendinizden 90 derece açıyla penisinizi ileri doğru çekin. Ama unutmayın yine acıyı hissettiğimiz zaman anlıyoruz ki çok zorluyoruz. Bu durumda daha hafif çekecez. Bu gerilimi 30 saniye uygulayın. Sonra 1 dakika dinlenin.

  3. Toplamı 5 ila 20 dakikayı buluncaya kadar bu egzersizi tekrar edin. Bu ilk seferden sonra 10 ila 20 dakika arasında dinlenin. Sonra tekrar başlayın.

  3. Teknik:
  Bu teknik Avrupa’daki dergilerden birinde en etkili teknik olarak seçilmiştir.

  1. Sağ elinizle penisinizi kavrayınız ve ritmik bir şekilde vücudunuzdan ileri çekin (itin).
  Bunu 15’er saniyeden yaklaşık 10 defa yapın.

  2. Aynı gel-gitleri 10 kez sola doğru, 10 kez sağa doğru ve son olarak 10 kez aşağı doğru yavaşça tekrarlayınız.

  3. Penisinizin başını erekte oluncaya kadar başparmağınızla okşayın. Başparmağınız ve işaret parmağınızla penisi kavrayın ve küçük çemberler yaparken kökünden başına doğru yavaş yavaş 10 kez ittirin. Amaç penisimizin başına daha fazla kan pompalamak. Ama yine sınırı zorlamadan yapın.

  4. Penisinizi çekebildiğiniz kadar ileri çektikten sonra küçük daireler çizerek önce soldan sağa doğru, sonrada sağdan sola doğru 10’ar kez hareket ettiriniz.

  5. Penisinizi şimdi salın ve basit, yumuşak hareketlerle sallayın. Bu kanın tekrardan pompalanmasını ve rahatlamasını sağlayacaktır.

  3- Gelişim ve Kan Dolaşımı:
  Günlük germe hareketlerinden sonra bu gelişim ve kan dolaşımı hareketini yapmanız gerekmektedir. Bu çalışma hem penisinize gerekli olan kanı pompalayıp dolaşımı sağlayacak, hem de bundan sonraki çalışmalarda penisinizi bulunması gereken yarı erekte hale geçirecektir…

  Öncelikle bir elinizle penisinizi kavrayın, diğer elinizle de torbalarınızı korumak maksatlı onları kavrayıp biraz geri çekin. Sonra penisinizi kırbaçlar gibi sallamaya başlayın. Bunu otuz kereden daha fazla yapmayın.

  4- Sağma Teknikleri:
  Bu teknik, yüz yıllardır pek çok ayrı kültür tarafından kullanılan geleneksel bir tekniktir. Penis gelişiminin en etkili hareketi olarak kabul görülmektedir.

  Bu sağma teknikleri penise daha çok kan göndermektedir. Bu doğrultuda peniste bulunan süngersi boşluklara normalden daha fazla kan dolmakta ve dolan kan odacıkları genişletmektedir.

  Genişleyen odacıklar içinde daha çok kan muhafaza edecektir. Bu da penisinizin büyümesi anlamına geliyor. Bu süreç bir kaç ayı alabilir.

  Erkeklerin bu sağma tekniği üzerine bir kaç değişik teknik buldukları görülmüştür. Sağma tekniklerinin hepsinin özü aynıdır.

  Ama bizim en iyi ve en etkili teknik olarak önerimiz “1. Teknik”’dir.
  Yinede sizin öncelikle bütün teknikleri teker teker dikkatlice okuyun. Size en uygun gördüğünüz, en rahat edeceğinizi düşündüğünüz tekniği uygulayın.
  Bu tekniği kullanırken mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız.
  Bu tekniğin sonuçları kalıcıdır ama en büyük özelliklerinden biri ereksiyonu daha uzun süreli kılmasıdır.
  Bu teknik zararsızdır, aksine yararı çok büyüktür. Penisinizin boyunu ve kalınlığını arttırdığı gibi daha sağlıklı ve kuvvetli ereksiyonlar sağlayacaktır.

  ÖNEMLİ UYARI: Bu çalışmalar sırasında asla ereksiyonunuz tam olmasın. Yani asla tam sert olmayın, yarı yumuşak ile ¾ (4’te 3) yumuşaklıkta kalın. Tam ereksiyon halinde olmanız penisiniz üzerindeki ana damarları yaralayıp, sakatlayabilir. Bu teknik tamamen yumuşak haldeyken uygulanırsa da hiçbir yararı olmaz. Daha ilk çalışmadan sonra yarı erekte haldeki penisinizdeki enine boyuna genişlemeyi fark edeceksiniz. Fakat kalıcı etkilere kavuşmak için 1 ile 3 ay arasında sürenin geçmesi gerekmektedir.

  Teknikleri dikkatlice okuyup kendinize en uygun olan birini seçin.

  1. Teknik:
  Bu çalışma haftanın 5 günü uygulanır. Bu çalışma sonucunda örneğin 15cm’lik bir penis 2cm ile 7.6cm arasında uzama gösterebilir. Bu tamamen sizin bünyenize bağlı bir durumdur. İlk bir ayda çok fazla bir fark göremeseniz de ikinci aydan itibaren penisinizdeki gelişime inanamayacaksınız.

  1. Penisinizi yarı erekte bir haldeyken, penisinizin en alt kısmını sol elinizin baş ve işaret parmaklarıyla sıkıca kavrayıp, sarın.

  2. Şimdi kökten başa doğru yavaşça ama sıkarak aşağı ve ileri doğru çekin. Penisinizin baş kısmına kanın gidişini ve başın büyümesine dikkat edin.

  3.Aynı hareketi sağ elinizle yapın. Unutmayın, penisinizi kökünden ucuna kadar yavaşça ritmik olarak çekin.

  Bu çalışmaları şu şekilde yapın:
  İlk hafta için günlük yarı güçte 200 ila 300 çekiş (tahmini 10 dakika sürer.)
  İkinci hafta için tam güçte 300 ile 500 çekiş (tahmini 15 dakika sürer.)
  Sonraki haftalarda yapabileceğiniz kadar en kuvvetli şekilde 300 ile 500 çekiş (tahmini 20 dakika sürer.)

  Bu çalışmalar sırasında tam ereksiyon hali oluşursa yapabileceğiniz iki şey var. Birincisi tekrar yumuşamasını beklemek, ikincisi ise çalışma sırasında daha sıkı kavramak. Kan dolaşımını teşvik etmek amacıyla bu çalışmalardan sonra penisinizi 25-30 defa yukarı aşağı sallayınız. Bunu haftanın 5 günü tekrarlayın. Ereksiyon hali oluşmasına izin vermeyin. Bu aynı zamanda başlı başına kendinizi kontrol etme yöntemidir.

  2. Teknik:
  1. Yumuşak haldeki penisinizi kökten uca kadar kremleyin.

  2. Sadece baş ve işaret parmaklarınızı kullanarak penisinizi kökten uca doğru sertçe ama sabit bir şekilde yere doğru çekin.

  3. Belirleyeceğiniz sırayla aynı işlemi bir sağ elle, bir sol el ile ritmik bir şekilde tekrar ediniz.

  4. Belli bir şişme oluşuncaya kadar bu olayı tekrar ediniz. Şişkinlik oluşunca çekiş kuvvetini biraz daha arttırınız.

  5. Bu hareketi 100 kez tekrarlayınız.

  İlk 10 gün için kendinizi kısmen çok zorlamayın.
  Belli bir süre sonra 200 çekişe ulaşacaksınız.
  Çalışmalar sırasında penisinizin başının ekstra kızardığını ve irileştiğini göreceksiniz. Bu her şeyin yolunda olduğunu gösterir.

  3. Teknik:
  Yarı erekte haldeki penisinizin her yerine kayganlaştırıcınızı sürünüz. Önce sol elinizin başparmağını ve işaret parmağını yuvarlak oluşturacak şekilde bir araya getirin.
  Bu şekilde penisinizin kökünü kavrayın. Sol elinizi penisinizin ucuna kadar sıkıca kaydırın, inekten süt sağıyormuş gibi.
  Sol eliniz başın ucuna yaklaşınca hemen sağ elinizle aynı şekilde kökten kavrayıp yukarı doğru sağın. Yani bir eliniz penisin ucundan ayrılmadan, ikinci eliniz penisinizin kökünden yukarı kaymaya başlasın.
  İlk haftalar için günde 100 sağma yapın (tahmini 10 dakika sürer). İlerleyen haftalarda kendinizi hazır hissettikçe bunu iki katına çıkarmaya başlayın. Eğer boşalacak gibi olursanız durun ve boşalmayı engelleyin.

  4. Teknik:
  Bu “TAO” tekniği olarak ta bilinmektedir. Ve mantar gibi iri bir penis başı isteyenlerin uygulaması gereken tekniktir. Bu teknik hemen, hemen “1. Teknik” ile aynıdır.
  Fakat daha narin ve de daha yavaştır. Penisiniz “1. Teknik” i uygulayın.
  Penisinizin başına kan toplanıp, şişip kızarınca o şekilde durun ve 10 saniye kadar o şekilde kalın. Bu penisinizin başındaki kanla dolan odacıkların daha fazla baskıya maruz kalıp daha çabuk, ve daha fazla genişlemesini sağlamaktadır.
  Günde 10 dakikadan fazla yapmayın!

  5. Teknik:
  Bu teknik 1 ve 2 numaralı tekniğimize benzemekle beraber daha basittir ve kayganlaştırıcı
  KULLANILMAMAKTADIR. Yani onların kuru şekli diyebiliriz.
  Bu teknikte dikkat edeceğimiz şu; penisinizin orta ve kök kısmını ayrı, ayrı çalıştırın. Elinizle kavrayıp derinizi aşağı doğru gerin, ama derinizi tahriş etmemek amacıyla derinizin üstünde gel-gitler yapmayın. Sadece tek yönlü sıkıca tutup çekin.

  PC Kasını Tanımak

  Bu güne kadar bir yerlerde ve burada PC Kasından söz edildiğini duydunuz. PC kasını geliştirmek pek çok sebepten önemlidir:

  Daha kuvvetli ereksiyonlar.
  Kuvvetli Orgazmlar (bazen arka arkaya birden fazla orgazm).
  Boşalma sürenizi kontrol edebilmek.
  Orgazmdan sonra penisin ereksiyonunun tekrarlanma sürecini hızlandırma.
  Sağlıklı bir prostat.

  PC kası (Pubococcygeal Kası), aslında leğen kemiği çevresindeki kas grubudur. Ve seksüel hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Kasık kemiklerinizin birleşim noktasından, kuyruk kemiğinize kadar uzanır.

  Bu kasları dokunarak hissedebilirsiniz. Bunları torbalarınızın başlangıç noktasıyla anüsünüz arasında yer almaktadır.

  Diğer kaslarında yardımıyla idrar kontrolünü sağlamak dışında, PC kası kadın ve erkeklerde orgazmıda tetikliyen kaslardandır. Boşalma sırasında oluşan kasılmaları yapan PC kasıdır. Bu kası geliştirmek size seks dünyasının her kapıyı açan gizli anahtarını verecektir.

  PC kasınızı çalıştırmak için öğreteceğimiz bu teknikler, sizin aşk hayatınızda partnerinize karşı çok daha başarılı olmanızı sağlaması dışında kendiniz içinde önemi çok. Bu çalışmalar sizinde hiç yaşamadığınız cinsel tatlar almanızı sağlayacaktır.

  Kadınlar yıllardır daha iyi bir orgazm için PC kaslarını kullanıyorlar. Ama maalesef erkekler bunun farkında bile değiller. Tabii şu anda bu yazılanları okuyanlar hariç. Her şeyden önce PC kasınızın yerini öğrenmelisiniz. Erkeklerin PC kaslarını keşfedip kontrol etmeleri, kadınların bunu yapmalarından daha kolaydır. Yapacağınız şey çok basit. Tuvalette idrarınızı yaparken, idrarı durdurmak. Bu sadece PC kasınızı bulmanızı sağlamayacak. Aynı zamanda PC kasını geliştirme Egzersizlerine de başlamanızı da sağlayacaktır. Her tuvalete gittiğinizde 5 defa idrarınızı tutup tekrar salın. Bu idrarınızı ve boşalmanızı kontrol etmenizi sağlar.

  5- PC Kasını Geliştirmek:

  PC Kasınızı bir kere keşfettikten sonra, PC kası egzersizlerinizi istediğiniz yerde istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Her gün PC kasınızı çalıştırmalısınız! PC kası egzersizleriniz şunlar:

  Çabuk PC kasılmaları. Kasın bırakın, bunu tekrar, tekrar yapın. 20’lik setler halinde 100 tane yapmaya çalışın. Günlük 250 tane yapmaya çalışın. Ve bunu ömrünüzün sonuna kadar yapın. Hedefiniz günlük 1000 kasma.
  Uzun kasılmalar çalışın. Kasabildiğiniz kadar kasın ve hiç serbest bırakmadan 30 saniye öyle kalmayı deneyin.
  Kademeli Kasılmalar yapın. 3-4 saniyede kasın. 3-4 saniyede serbest bırakın. Bunu tekrar, tekrar yapın.
  PC Titremeleri elde edin. Yapabildiğiniz kadar yavaş bir şekilde PC kasınızı kasın. Artık daha fazla kasamadığınız noktaya geldiğinizde salın. Bu arada bir titreme hissedeceksiniz. Bu titreme sırasında derin ve yavaş nefes alıp verin. Yorulduğunuz zaman bu çalışmayı yapın, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
  İdrarınızı yaparken, ve son idrar damlalarını dışarı fırlattırken PC kasınızı ters yönde kullanırsınız. Bunu yaparken anüsüzün açılır ve bunun hissi farklıdır. Bunun adı PC’yi dışa itmektir.
  Çoğu erkek bu çalışmaları her yerde yapabilirler.
  Bunun hayat boyu sürdürülmesi; ilerleyen yaşlarda sperm kalitesinin düşmesine engel olacak, hissiyatınızı arttıracak. Orgazmınızı daha da artıracak, sevişmelerinizin daha uzun sürmesini sağlayacaktır.

  Ereksiyon sorunlarına karşı psikologlar ve cinsellik uzmanları, binlerce erkek hastaya bu çalışmaları yapmalarını söylemişlerdir. Söylenenleri yapan hastalar, eski sağlıklı günlerinden bile kat kat daha iyi ereksiyonlara sahip olduklarını söylemişlerdir.
  Diğer bir kısımda daha çoşkulu sevişmeler yaşadığını belirtirken, başka bir kısımda mucizevi bir şekilde bir kaç orgazm birden yaşadığını belirtmiştir.

  6- Masaj ve Soğutma:

  Çalışmanızı daima masaj ve soğutma hareketi ile sonlandırmanız gerekmektedir. Testisler, hücreleri canlı tutabilmek için her zaman kendini 34 derece civarında tutacak şekilde ısınır ve soğurlar. Isı çalışmalar sırasında oluşmuş olabilecek küçük yaralanmaların yeniden onarılmasında kolaylık sağlayacaktır. Çalışmalarınız bittikten sonra bir kaç dakika boyunca penisinize masaj yapın. Bunu dilerseniz bir kremle de yapabilirsiniz.

  Masajdan sonra arzunuza göre isterseniz sıcak havlu kompresi yapabilirsiniz. Ya da küvetinizi sıcak suyla doldurup penisinizi ılık (ya da sıcak) su içinde bir kaç dakika için dinlendirebilirsiniz.

  Hangisini seçerseniz seçin, bu ılık kompresler penisinizde ki kanı tutacak ve tahriş olan kısımları uyarıp, tedavilerini hızlandıracaktır. Sonrasında mutlaka iyice kurulanın. Çünkü penisin ıslak kalması mantar oluşumuna sebep olabilir.

  7- Çalışma Programı:
  Artık bütün teknikleri bildiğinize göre şimdi sırada bunları günlük bir düzene sokmak var. Eğer gerçekten iri bir penisiniz olsun istiyorsanız tüm söylenenleri harfiyen uygulamalısınız.
  Bunlar başarısı KANITLANMIŞ çok özel methodlardır. Bu güne kadar pek çok kişi bunlardan başarı elde etmiş bulunmakta ve artık daha mutlu, daha sağlıklı yaşamaktadır.
  Bu yüzden işe yarayacak dediğimizde bize inanın. Bu teknikler sizi de değiştirecek. Bu çalışmaları her gün 1’er saatten, haftanın 5 günü çalışmalısınız. Kalan 2 günde de vücudunuzun kendini yenilemesi için dinlenmelisiniz. Dinlenme gününüzü kendi keyfinize göre seçebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, yaklaşık 3 hafta içersinde gözle görülür gelişimler başlamış olacaktır. Çalışmalara bir kere başladıktan sonra bırakmak istemeyeceksiniz.
  Bırakmamalısınız da. Unutmayın ki burada anlatılan teknikler sadece penisinizi büyütmüyor, cinsel açıdan pek çok artılarda kazandırıyor. (penisinizin sertliği, boşalma süreciniz, prostatı koruması vb.)

  Günlük Çalışma Programınız:

  Sıcak Havlu Kompresi (tahmini 5 dakika sürer.)
  Germe Teknikleri (tahmini 25-30 dakika sürer.)
  Gelişim ve Kan Dolaşımı (tahmini 1 dakika sürer.)
  Sağma Teknikleri (tahmini 10-20 dakika sürer.)
  PC Kası Çalışmaları (tahmini 5 dakika sürer.)
  Masaj ve Soğutma (tahmini 5-10 dakika sürer.)

  İşte hepsi bu kadar. Size hayalini kurduğunuz penisi verecek olan gizli teknikler bunlar. Unutmayın haftanın 5 günü bu teknikleri çalışacaksınız ve çok kısa zamanlarda kalıcı sonuçlara ulaşacaksınız. GERÇEKTEN İŞE YARIYOR!

 6. Büyük Penis Resimleri on 9 Ocak 2015 @ 06:47

  Normal ölçülerini bilmeden bu konuyu kompleks yapan erkeklerin sayısının her geçen gün artığına dikkat çeken CİSED Genel Başkanı Dr. Cem Keçe; “Geçmişten bugüne kadar, çok yanlış bir şekilde, penis boyu erkekliğin bir göstergesi olarak algılanmış, takıntıya dönüşmüş ve bir çok erkeğin kabus yaşamasına yol açmıştır. Yani penis boyu bir güç sembolü haline getirilmiş ve cinsel hazzın garantisi olarak algılanmıştır. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu penis boyunu büyütebileceklerini hayal ederler ve gerçekte sahip olabileceklerinden daha küçük bir penisle hayatlarını sürdürdüklerine inanırlar. Bu inanç; çocukluktan başlayan penislerini birbirlerine göstererek yapılan kıyaslamalardan, penisleri “büyük” olmazsa tam erkek olamayacakları konusundaki şartlanmalardan ya da eksik cinsel bilgilenmelerden kaynaklanabilmektedir.

  Ergenlikle beraber hemen hemen her erkek organının boyutu hakkında ciddi kuşkular yaşar. Ergenlikte penis boyu yaklaşık iki kat artar ve ereksiyonda bu değer ortalama 14 cm olur. Penis uzunluğu birçok özelliğe bağlı olarak değişir. “Penis boyu kişinin boyu ve kilosu ile orantılı olmalıdır” diye bir kaide bulunmamaktadır. İdeal penis uzunluğu diye bir kavram dile getirmek gerekiyorsa bu ancak ülkelere göre yapılabilir ve ortalama değerler göz önünde bulundurulabilir. Ülkemizde ortalama penis boyu 14 cm’dir. Penisinin büyük olmadığından endişe duyan, özgüvenlerini kaybeden ve kendini kahreden erkekler ereksiyon güçlüğü, erken boşalma, cinsel ilişkiden zevk alamama ve cinsel isteksizlik gibi pek çok sorunla karşı karşıya kalabiliyorlar. CİSED olarak yaptığımız araştırmalarda penis boyunu takıntı haline getirmeyen erkeklerin cinselliği daha doyurucu yaşadığı ve partnerlerini daha mutlu ettikleri ortaya çıkmıştır.

  Çiftlerin cinsel hayatlarını daha doyurucu yaşayabilmeleri için; penis boyundan daha ziyade birbirlerine güvenmeleri gerekir, dokunmanın verdiği hazza odaklanmaları gerekir, samimi ve açık konuşabilmeleri gerekir, koşulsuzca birbirlerini sevmeleri, saygı duymaları ve birbirlerine şefkat göstermeleri gerekir. Ayrıca cinsel bilgi düzeylerini artırmaları, dokunuşlara ve ruha odaklı sevişme tekniklerini öğrenip uygulamaları da gerekir. Çünkü penisin boyu değil işlevi önemlidir. Ancak CİSED olarak yaptığımız anket çalışmalarında, erkelerdeki penis boyu takıntısının kadınlara da sirayet ettiğini görüyoruz. Yani penis boyu takıntısı sadece erkeklerde değil kadınlarda da var.” dedi.

  Vajinal boşalma dolaylı klitoral boşalmadır

  Penisin boyunun önemli olduğunu ama sağlıklı bir cinsel yaşam için tek ve yeter kıstas olmadığını ifade eden CİSED Medya ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Psikolog Serap Güngör; “Sanıldığının aksine penis boyuyla cinsel performans arasında doğrudan bir ilişki bulunmuyor.

  Oysa birçok erkek bu cinsel mit nedeniyle karşı cins ile ilişki kurmaktan kaçınma dâhil çok büyük sıkıntı yaşıyor. Bu nedenle erkeklerin ve kadınların bedenleriyle ve penisle barışık olmasında fayda var. Çünkü penisin en önemli işlevi kadının gebe kalmasını sağlamak, diğer işlevi ise cinsellik içgüdüsünü tatmin etmektir. Bu iki işlevin yerine getirilmesi sperm sayısı ve işlevlerinin yeterli olmasına, ereksiyon olayının gerekli zamanlarda devreye girmesine, ereksiyonun yeterli süre sürdürülebilmesine ve nihayet boşalmanın devreye girmesine bağlıdır. Çünkü vajina ortalama 10 cm uzunluğunda olan bir organdır. Vajinanın en çok haz alınan bölümü dışarıya yakın üçte birlik kısmıdır.

  Yapılan çalışmalar girişteki bu 3–4 cm’lik kısım ile klitoris arasında sinirsel bağlantılar olduğunu göstermiştir. Bu nedenle kadınlarda cinsel haz merkezi vajina değil klitoristir. Klitorisin uyarılabilmesi için de penisin uzun olmasına gerek yoktur. Kadının mastürbasyon ile keşfettiği direkt klitoral boşalma yanında sonradan öğrendiği vajinal boşalma ise dolaylı klitoral boşalmadır. Vajinal orgazm ise direkt klitoral temasların yanında kadının beyninde başlayan ve tüm bedeni kaplayan bir olaydır yani bedensel boşalmaya ruhsal boşalmanın eklenmesidir” dedi.

  http://itirafet.org/ads/en-buyuk-yarrak-resimleri

 7. Büyük YARAK Resimleri on 9 Ocak 2015 @ 06:48

  ✓ Kariyerinde başarılıdır, iyi kazanır.
  ✓ Düzenli spor yapar, kilosuna dikkat eder.
  ✓ Erkek bakım ürünlerine düşkündür, kırışıklığa tahammül edemez.
  ✓ Görünüşüne özen gösterir, modaya uygun giyinir, kendini girdiği ortamda belli eden bir tarzı vardır.
  ✓ Yeme-içme konusunda gurme olduğunu düşünür, akşamları et yemez, şarapta kırmızı tercih eder.
  ✓ Evinde titizdir, dekorasyona önem verir, çarşafları mısır pamuğu, mobilyaları italyandır.
  ✓ Yaşından en az 5-10 yaş daha genç gösterdiğini söyler/düşünür.
  Ancak bu mükemmel erkeklerin kendileri ile aynı yaşta olup, tıpkı onlar gibi sporunu yapan, fiziğine özen gösteren, gurme, kültürlü, kariyerli, güçlü, enerjik, genç gösteren kadına tahammülü yoktur. Çünkü onlar bütün bu özelliklere sahip oldukları için 20’li yaşlardaki kadınları tercih ederler. Hemen hepsi daha önceki kız arkadaşlarının fiziksel görünüşü ve doğum tarihi ile ilgili örnekler verir, övünür. Daha önceki tecrübelerini biraz sorguladğımızda ise karşımıza çıkan en yaygın 2 senaryo şudur:

  İDEAL KADIN KİMDİR?

  1) Kızımız genç, güzel ve özgür ruhlu olduğu için, evinin hanımı çocuğunun anası olmaya hazır olmadığı için ona ayak uydurumazlar. Kızımızın alıcısı çoktur, dikkati dağınıktır. 1-2 sene içerisinde terk edilirler.
  2) Kızımız ona karşı büyük bir hayranlık besler; ne de olsa o bütün yollardan geçmiş, dünyayı dolaşmış, kariyerinde başarılı olmuş, maddi-manevi doygunluğa ulaşmıştır. Fakat bu durumda kadının erkeğe olan maddi ve sosyal bağımlılığı, adama yeni bir şey katamayışı, yeni bir şey öğretemeyişi gözde bekar erkeğimizde yavaş yavaş kullanılma hissini doğurur. Kızın fiziksel albenisi zamanla önemini yitirir çünkü adam kıza olan saygısını kaybetmiştir. Ve adamın ayrılması ile ilişki biter.
  Erkeğin kendine yaptığı yatırımları (dış görünüş, maddiyat, kültür vb.) karşı cinse dair beklentilerine alacaklı gibi yansıtması (üstelik paralel olmayan bir beklenti; yakışıklıyım güzel olsun değil, zenginim güzel olsun), kendine olan beğenisini açıkça göstermesi ve karşı tarafı zaten hak ettiği pasif bir obje olarak görmesi evde kalmasındaki en büyük etken.

 8. Büyük Cinsel Organı Resimleri on 9 Ocak 2015 @ 06:49

  En çok sorulan soruların başında cinsel organın boyu geliyor. Türkiye’nin penis boyu ortalaması Amerika ve Avrupalılara göre biraz düşük ama Japonlar’a göre daha yüksek. Önemli olan cinsel haz almak ve çocuk sahibi olmaksa penis boyunu sorun etmenin bir anlamı yok.

  Soru:

  Cinsel organımın boyu normal mi?
  Penisimin küçüklüğünden utanıyorum. Ne yapmam lazım? Sönük hali 6, ereksiyon hali 12 santim. İlişkiye girmek istiyorum ama alay ederler diye korkuyorum. Sizce normal mi?

  Cevap:

  Sevgili okurum, normaldir. Bak uzmanın konuşuyor. Görevini iyi yaptığın sürece kimseyle alay edemez. Yani nöbet tutan bir asker kısa boylu da olsa, uzun boylu da olsa sonuç değişmez. Önemli olan oradaki görevidir.

  Soru 2:

  Arkadaşlarımdan geri kalmak istemiyorum
  16 yaşıma girmeme 3 hafta kaldı. Penisimin sönük hali 3 santim. Ereksiyon hali de 12 santimi geçmiyor. Arkadaşlarımdan geride kalmak istemiyorum. Acaba penisimi kalıcı olarak büyütebileceğim yollar var mı?

  Cevap 2:

  Değerli okurum, diyelim ki bir arkadaşının boyu 1.80. Sen de 1.70 boyundasın. Her gün seni askıya alsak da bu boy uzamaz. 1.70 boyun nesi kötü ki? Ve de senin penisinin boyunun nesi kötü? Pekala iş görür. Bana göre 1-2 santim daha büyür. Normalsin. Kuruntularla kendini yorma. Aşağılık kompleksine girme.

  Soru 3:

  Penisim neden küçüldü?
  18 yaşındayım, karşı cinse kin besliyorum. Ergenliğe girdikten sonra bu kin daha da büyüdü. 17 yaşındayken penisim 17 santimdi, şimdi ise 11 santim. Acaba bunun nedeni psikolojik mi yoksa hasta mıyım?

  Cevap 3:

  Değerli okurum, penis küçülmez. Kuruntudan herhalde gözlerin şeşibeş görüyor. Belki de kilo aldın. Penis kasık yağlarına gömüldü. 12 santim zaten yeterli. Küçüklüğünde oluşan karşı cinse kin besleme duygularının izlerini sil. İleride ayrık otu gibi dal budak kök salmasın.

  Soru 4:

  Penisimin boyu 12 santim
  17 yaşındayım. Penisimin boyu 12 santim. Ben bundan çok rahatsızım. Etine dolgun biriyim. Babam yok, başka kimseye de bu sorulan soramıyorum.

  Cevap 4:

  Değerli okurum, şu anda manevi baban benim. Bilge baban ve doktorun da benim. İşte konuşuyoruz. Etine dolgunsan, etini normale indir. Yani yağları erit. Mutlaka spor yap. 12 santimlik penis her bakımdan yeterlidir. Seni de, eşini de mutlu eder. Üzülmeni istemem yavrum. Çünkü ortada bir şey yok.

  Soru 5:

  Cinsel organım çok mu büyük?
  14 yaşındayım, 1.77 boyundayım. Penisim ereksiyon halinde 18 santim. Çok mu büyük? Fazla büyükse ileride zorluk çeker miyim? Ne yapmamı önerirsiniz?

  Cevap 5:

  Değerli okurum, idare et. Şimdi büyük de gözükse onu tercih edenler olabilir. Bu konuda sen seçen değil, seçilen durumunda olacağa benziyorsun. Hep deriz ya ‘Her şey dengi dengine’ diye. Takma kafana. Yaratan güç onun da çaresine bakmıştır. Bir alternatifini koymuştur. Bulacağından eminim.

  Soru 6:

  Cinsel organımın boyu normal mi?
  16 yaşındayım, cinsel organım 13 santim. Bana küçük geliyor. İleride partnerimi tatmin edememekten korkuyorum. 77 kiloyum, boyum ise 183 santim. Cinsel organımın boyu normal mi? Daha uzar mı?

  Cevap 6:

  Değerli okurum, penisinin ölçüleri normal. Partnerini de tatmin edersin, kendin de mutlu olursun. Dert ettiğin şeye bak. Kilonu yerinde tut, şişmanlama yeter.

  Soru 7:

  Ya cinsel organım büyümezse?
  14 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre penisim çok küçük. İleride büyümeme şansı var mı? Bunu fazla kafama takmıyorum ama bir yandan da çok korkuyorum.

  Cevap 7:

  Değerli okurum, büyüyecek. Büyümenin ölçüsü de yumurtaların, onlara bak. Yeşil bir badem büyüklüğünde olması gerekir. Öyleyse sorun yok. Koltuk altı, bıyık ya da kasık kılların çıkıyorsa o da iyiye işaret. Şişmansan, kasıkta biriken yağ penisi biraz küçük gösterir. Kilo almamaya bak, asla şişmanlama. Bu önerilerimden sonrasını doğaya bırak, o ne yapacağını iyi bilir. Penisin normal olacak, ama yukarıda saydıklarım arasında bazı eksiklikler görüyorsan belki bir endokrinoloji ya da üroloji uzmanına başvurabilirsiniz.

  Soru 8:

  Cinsel organım çok küçük, bunalımdayım
  Cinsel organımın boyu 9 santim civarında. Kız arkadaşım beni bu yüzden hep aşağılıyor. Cinsel kimliğimi kaybetmek üzereyim. 27 yaşındayım ve penisim 13 yaşından beri büyümüyor. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum.

  Cevap 8:

  Sevgili okurum, penisin ameliyatla 1-2 santim büyüyebilir. Evlendikten sonra bu yönde eşinden bir istek gelirse operasyon yapılabilir. Penisinin fonksiyonları yerindeyse kafana takma.

  Soru 9:

  Penisimin boyu yeterli değil diye endişe ediyorum
  30 yaşın üzerindeyim ve 95 kiloyum. Cinsel organım 11 santim. Evlenmeyi düşünüyorum ama penisimin yeterli olmayacağından korkuyorum. Ne olur bana bir yol gösterin.

  Cevap 9:

  Değerli okurum, yeterli olacak. Kilo verir, kasık yağlarını eritirsen 2 santim daha penis o yağ içinden kurtularak kendini gösterecek. Bu da sana yetecek. Mutluluğu sağlayacak.

  Soru 10:

  Penisimin boyu 9 santim
  16 yaşında, 1.95 boyunda, 100 kiloyum. Penisim ereksiyon halindeyken 9 santim. Doktora gitmem gerekiyor mu?

  Cevap 10:

  Sevgili okurum, yok. Kilo verince penisinin boyu 12′ye çıkacak. Yani kasık yağlarından kurtulunca görüntü fazlalaşacak, gerçek boyutu ortaya çıkacak. Şimdi cinsel organ neredeyse yağların içinde gizli.

  Soru 11:

  Penisim bana küçükmüş gibi geliyor
  16 yaşındayım. Penisimin boyu 7 santim. Ergenliğe girdim ama arkadaşlarıma oranla benimki küçük gibi geliyor. Bana erkek muamelesi yapmıyorlar. Tıbbın buna bir çaresi var mı?

  Cevap 11:

  Sevgili yavrum, ekipmanların tam, yola devam. Erkekliği elden bırakma. Arkadaşlarının geyik muhabbetine kafanı takma. Sakın ola yoldan sapma.

  Soru 12:

  Porno filmlerdeki erkeklerin penisi çok büyük
  27 yaşındayım. Çok porno film izliyorum. Oradaki erkeklerin penislerinin boyu benimkinin 2 katı. Benimkinin sertleşmiş hali 12 santim. Bu yüzden ilişkiye girmek istemiyorum. Ne olur bana yardımcı olun.

  Cevap 12:

  Değerli okurum, o porno filmdeki insanlar en anormallerin arasından seçiliyor. Ve de çoğu ilaçlı olduğundan penis ereksiyon halini sürdürüyor. Bizim gözü açılmamış sıradan tertemiz, saf erkeklerimiz de komplekse kapılıyor. 12 santim penis normal işlevini sürdürür. Ancak kilon varsa ver. Çünkü kasıktaki yağ dokusu penisi 1-2 santim yutar. Bu da görüntüyü olumsuz etkiler. Keyfine bak, kız arkadaşı edin. Duyguların körelmesin. Cinsellik bölümüne karışmıyorum. Yaşını yaşa. Seçeceğin en doğru yol budur.

  Soru 13:

  Evleneceğim kadını mutlu edebilir miyim?
  27 yaşında bir erkeğim. Penisimin boyu ereksiyon halinde 11 santim. Çok küçük olduğunu ve evlendiğim zaman kadınımı mutlu edemeyeceğimi düşünüyorum. 3 ay sonra evleneceğim. Bunalımdayım. Ne olur bana cevap verin.

  Cevap 13:

  Değerli okurum, evlen. Bunalımda olacak bir durum yok. Doğanın yarattığı her şey kendi içinde ölçülü ve engelidir. Tıp kitaplarına göre penis normal diye yorumlanır. Çünkü kadının vajinası 8 santim dolaylarındadır. Girişteki ilk 2-3 santimi duyarlıdır. Boyu değil, işlevi deyimi burada geçerlidir. İşlevi yerinde olan penisle mutlu da olursun, mutlu da edersin.

  Soru 14:

  Penisimin boyu normal mi?
  Penisimin boyu sertleşmeden önce bana çok küçük geliyor. Sertleştikten sonra da 15-16 santim oluyor. Bu durum sizce normal mi?

  Cevap 14:

  Sevgili okurum, penisin içindeki süngersi doku kanla dolunca sertleşme olur. Senin süngersi dokunun gözenekleri ve lifleri öylesine kaliteliymiş ki kan çekme kapasitesi fazla ve boyu da normal. Bir başka avantajın ileriki yaşlarda aynı kapasiteyi koruyacak olman. Bana mektup yazan okurların arasında sen şanslı grubun içinde yer alıyorsun. Umarım, elindeki şansı iyi kullanırsın.

  Soru 15:

  Küçük mü?
  15 yaşındayım 1.70 boyundayım, 60 kiloyum. Penisimin boyu 14 santim. Küçük olduğunu düşünüyorum. Sizce öyle midir?

  Cevap 15:

  Değerli okurum, hiçbir şey küçük değil, yorumların küçük. O yorumları büyütür, bazı amaç ve ideallere
  yöneltirsen bir büyürsün ki ötekiler ne senin ne de partnerlerinin gözüne küçük gelir. Tam tersi “Aman çok mutluyum” derler.

 9. Yarak ve Penis Büyüten Ürünler on 9 Ocak 2015 @ 06:50

  Penis pompasi diyaframları ürünlerle, cinsel organlarınızda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Eğer cinsel organ boyunuz istediğiniz uzunlukta değilse, bu tür ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Normal şartlarda, 8 cm den kısa olan cinsel organlar, tıbbi anlamda kısa kabul edilmektedir. Eğer yetişkin bir erkeğin penis uzunluğu bu şekilde ise, bir uzman doktora danışması yerinde olacaktır. Bu şekilde, kendisine cinsel ve fiziksel anlamda zararlı olabilecek durumlardan kaçınmış olacaktır. Bu anlamda, bazı estetik operasyonlar da uygulanmaktadır. Bu durum, gerçekten diğer uygulamalarla çözülemeyen hallerde yapılmalıdır. Çünkü sonuçta bir ameliyattır. Aynı zamanda, yüksek maliyetlidir.

  Penis büyüten ürünlerle de önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Penis uzatma kitleri kullanılabilir. Bu kitler, cinsel organa eklenen vidalardan oluşmaktadır. Gün içinde takabilir, günlük hareketlerinizi kısıtlamadan takabilirsiniz. Penis büyütme pompaları da kullanılabilir. Bu ürünler, günlük olarak aksatmadan kullanmanız gerekmektedir. Yaklaşık olarak 90 günlük süreçte hayli olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Penis büyüten hapları da kullanabilirsiniz. Ancak, Yine her gün mutlaka almanız ve 3 ay düzenli kullanmanız gerekmektedir.

  ERKEKTE KISIRLIK

  Evli olan her çift, mutlaka belirli bir zaman sonunda, çocuk sahibi olmak ister. Bu durum çok doğal bir sonuçtur. Ancak, çiftlerden birinde veya her ikisinde de söz konusu olabilecek sorunlar nedeniyle hamilelik gerçekleşmeyebilir. Bu durumun birçok nedeni bulunmaktadır. Bazen hem erkekte, hem de kadında hiçbir problem olmasa da, bebek olmayabilir. Öte yandan, bayanda veya erkekte kısırlık da yaşanabilir.

  Erkekte kısırlık yaşanması, sperm üretiminin olmaması veya yeteri kadar olmaması şeklinde yaşanabilir. Sperm üretiminin hiç olmaması çok yoğun bir tedaviyi gerektirmekle birlikte, maalesef her zaman olumlu sonuç alınmayabilir. Öte yandan, sperm üretiminin yeterli olmaması durumunda, uygun tedaviler sayesinde bebek sahibi olmak mümkündür. Bunun için, sperm sayısının bazı uygulamalar, tedaviler ve ürünlerle arıtılması amaçlanmaktadır. Sperm artırıcı ürünler, haplar ve bitkisel karşımlar kullanılabilir. Bu anlamda sperm artırıcı çakşır suyu da düzenli olarak alınabilir. Bitkisel ürünü, aktar, online mağazalardan alabilirsiniz. Her gün düzenli şekilde tüketildiğinde, şifalı bitki, sperm sayısının artmasında önemli katkılar sağlamaktadır.

 10. Yarak Penis KALIN ve DAMARLI Olması on 9 Ocak 2015 @ 06:52

  PENİS KALINLAŞTIRICI
  Penis kalınlaştırıcı ürünler sayesinde, penis boyutlarınızda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Bunlar ile ince penisli iseniz, inanılmaz etkili sonuçları almanız mümkündür. İnce penisler, tıpkı kısa penisler gibi sorun yaratmaktadır. Bu durum beylerin kompleks konularından biridir. Bu nedenle, ürünleri kullanıp penis ebatlarında olumlu değişimler yapmanız çok önemlidir. Penis kalınlaştırıcı olarak, vakum pompası kullanmanız mümkündür.

  Vakum pompası çok etkili bir alettir. İçi dolu penis modelleri de kullanılabilir. Bunlar kalıp şeklinde hazırlanmakta olup son derece etkili olan ürünlerdir. Kalıcı şekilde penis kalınlaştırıcı olmasa da cinsel ilişki sırasında kullanılabilir. Öte yandan, hap ve krem gibi ürünleri de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, etkili ve hızlı şekilde kalınlaşma sağlayabilirsiniz. Nereden ürün alacağınız konusunda bir bilginiz olmayabilir. İnternet üzerinden satış yapan erotik mağazalar tam size göredir. Bu adreslerde birçok ürünü bulabilirsiniz. Üstelik ekonomik rakamlara alım yapmanız da mümkündür. Ürünleri incelemek ve seçim yapmak için hemen adreslere tıklayın. Ekonomik rakamlara a dan z ye birçok ürünü bulmanız ve sipariş vermeniz mümkündür.

  PENİS BÜYÜTÜCÜ VAKUM POMPA
  Penis büyütücü vakum pomp, beylerin penislerinde olumlu şekilde gelişmeler sağlayan çok etkili ürünlerdir. Düzenli olarak kullanmanız durumunda, yaklaşık üç ay bir zaman diliminde penis ebatlarında gelişmeler sağlayabilirsiniz. Hem kalınlaşma, hem de uzama için etkisi olmaktadır. Sağlıklı olarak tasarlanan bu aletleri, düzenli kullanmanız gerekmektedir. Önerilen şekilde kullanmak için kullanma talimatını harfiyen uygulayın. Sabah ve akşam olarak düzenli şekilde kullanmanız mümkündür. fiyat olarak da son derece uygun bir üründür. Kaliteli ve etkili sonuçlar almak için bu pompayı düzenli kullanın ve yan etkilerinden de çekinmeyin. Kesinlikle organa ve vücudunuza zarar verecek özellikleri bulunmamaktadır. Bu nedenle, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Online mağazalarda bu ürünlerin resmi satış siteleri bulunmaktadır. Uygun rakamlara ve avantajlı satış rakamlarına ürünleri en iyi şekilde alabilirsiniz. Mutlaka bu ürünü kullanmayı deneyin. Son derece memnun kalacaksınız. Kaliteli ürünleri en faydalı şekilde kullanıp, bir an önce etkili sonuçları almaya hemen başlamalısınız. Hemen siparişlerinizi verin ve kullanın.

 11. Yarak Penis Büyütme Teknikleri on 9 Ocak 2015 @ 06:52

  Penis Büyütme Teknikleri
  Penis büyütme teknikleri ile son derece etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu anlamda, birçok seçenek bulunmaktadır. Penis boyları normal ölçülerin çok altında olan erkeklerin uzmana danışmaları ve estetik operasyonlar konusunda bilgi almaları önerilebilir.

  Bu durum, aşırı ince penise sahip veya eğri penise sahip erkekler için de söz konusu olacaktır. Ancak, ölçüleri tıbbi zorunluluk gerektirmeyen beylerin diğer penis büyütme teknikleri nden yararlanmaları uygundur. Bu anlamda, eczanelerde, seks shoplarda ve online mağazalarda satılan ürünlerden almanız mümkündür. Ürünlerin internet üzerinden hizmet sunan resmi satış mağazalarından da alım yapmanız mümkündür. Bu şekilde, ürünleri uygun fiyatlara alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünler olarak, vakum pompası, penis büyütme kitleri, penis uzatan krem, jel ve haplar, geçici çözüm olarak için boş penis gibi ürünleri kullanmanız mümkündür. Bu şekilde, son derece etkili ürünleri alabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Yalnız ürünler ne olursa olsun düzenli olarak kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu anlamda, en etkili sonuçları alacağınızdan emin olabilirsiniz. İlk üç ayda etkilerini göreceksiniz.

  İÇİ BOŞ PENİS
  Beylerin penis boylarından çekinmeleri ve rahatsız olmaları mümkündür. Bu durumda, penis büyütücü ürünleri kullanmaları yerinde olacaktır. Hap, kit veya vakum pompası gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Bu süreçte, büyük bir penise sahip olmak için içi boş penis ürünlerinden kullanmanız yerinde olacaktır. Bu kalıp şeklinde hazırlanan içi boş penis modelleri, cinsel ilişki sırasında çok özel anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Öte yandan, cinsel yaşamlarında farklı anlar yaşamak isteyen çiftler de bu tip hoş ve zevkli aletleri kullanabilirler. İçi boş penis modellerini, iktidarsızlık yani erken boşalma ve sertleşme sorunları olan beyler de kullanabilirler. Bu şekilde, partnerlerinin son derece yüksek şekilde tatmin olması sağlanacaktır. Bu aletleri erotik shoplarda birbirinden farklı ürünlerle bulabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise, seks shop olarak internet üzerinden hizmet sunan online mağazalardır. Birçok özel ürün ve model sizleri beklemektedir. Bu şekilde, hem korunmalı bir cinsellik yaşayabilir hem de zevkli bir cinsellik yaşamak için ilk adımları atabilirsiniz. Hemen ürünleri inceleyin.

 12. En büyük zencilerin yarrağı diyorlar bende çok merak ettim, sizlerde sitenize en kalın damarlı boğumlu kafası kocaman erkek yarak resimleri koyarmısınız. Ben çok seviyorum en güzel kalın damarlı ve kocaman erkeklerin yaraklarını ve penis resimlerini sürekli olarak sayfada takip ediyorum.

 13. ayh ne kadar büyük yarak resimleri bunlar, kocamınkinden daha büyükler offf off bunları nasıl alırdım içimee ayh suyum gelmeye başladı yaa 🙁 🙁

Aile İçi Sex Hikayeleri