Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Eniştem bakire amıma boşaldı

  • Liste: 31 Temmuz 2018 23:30
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhaba aile içi seks öyküsü okurları,Eniştem ablamla köye gelmişlerdi. Ablamla annem fırında çörek pişiriyorlardı. Ben de eniştemle bahçeye vişne toplamaya gittim. Hava aşırı sıcaktı. Bir saat kadar vişne topladık. Eniştemin gözü her vakit bendeydi. Vişnelerden daha çok aşırı bana bakıyordu. Bu benim de hoşuma gidiyordu. ama ben bakireydim. Onunla temasa giremezdim. Bu beni korkutuyordu. Sonra yorulduk. Dinlenmeye başladık. Ben bir tarafa uzandım çimenlerin üstüne. Eniştem bir tarafa. Sessizce duruyorduk. Eniştemin aklından neleri geçirdiğini ön görü edebiliyordum.

 

Bir fasıla eniştem gözünü bana dikti ve bana çapkınca bakıyordu. Sonra kafasını kucağıma koydu. Gökyüzüne bakıyordu. Hiçbirşey demiyordu. Yavaşca bacaklarımı okşamaya başlanmıştır. Hoşuma gitmişti. Bacaklarımı mıncıklıyordu. Derken gözlerini gözlerime dikti. Yavaşca ellerini yukarılara doğru kaydırdı. Amıma değmesine az kalmıştı. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Karşı gelsem başkaleri duyacak, rezil olacaktım. Belki de yalnızca bacaklarımı okşayacak. başka birşey yapmayacaktı. Tepki göstermedim. Bundan cesaret pazar eniştem külotumun üstündem amımı okşamaya başlandı. çok aşırı hoşuma gitmişti. içim bir acayip olmuştu.

 

Sonra parmağını külotumun amacıylae soktu. bundan sonra amımı onun elindeydi. Daha ne kadar dayanabilirdim, bilmiyordum. Parmaklarıyla amımım dudaklarını okşamaya başlanıyor. içimden ılık sular akar bu gibi olmuştu. Amım sulanmaya başlamıştı. Hayır diyemiyordum. Eniştem bildiğini okuyordu. Bir atılımde külotumu çıkardı ve amımı yalamaya başlanıyor. bundan bu tür ok yaydan çıkmıştı. Ben de, ne olursa olsun, dedim. Karşı çıkmanın bir yararı yoktu. Zevkini çıkarmak en iyisiydi. Zaten benim de eniştemde gözüm vardı. Bundan iyi fırsat olmazdı. Eniştem on dakika falan amımı yaladı. O sırada yarağı de kazık gibi olmuştu.

 

Beni çimenlerin üstüne iyice yatırdı. Sikinin kafasını amımın dudaklarına değdirdi. Sonra sikinin kafasını amıma soktu. Amım sikini yakmıştı. Fırın gibiydi amcığım. Keskin bir atılım . yaptı ve sikinin hepsini amıma soktu. Ben, aaaahhhhh diye bağırdım. kızlığımı eniştem almıştı. Amımdan kanlar akmaya başlandı. ancak eniştem durmak bilmiyordu. Sikini amıma sokup sokup çıkarıyordu. Azmıştı eniştem, resmen. Dibine kadar sokuyordu sikini. Amım dar bulunduğu amacıyla onu iyice sarıyordu. Soktu soktu çıkardı sikini amıma. Beni 15 dakika kadar sikti. . Doymak bilmiyordu. Ben de haz çığlıkları atıyordum. Eniştem sonucunda muradına ermişti. Ben de yarağı yemiştim. Sonunda ikimiz de doyuma ulaştık. iyice yorulmuştuk. Vişne ağacının altında uyuyakalmışız. Aradan iki saat geçmiş. derhal toparlanıp, topladığımız vişnelerle köye döndük. Daha çok vişne toplayacak halimiz yoktu.

 

Anahtar: enişte seks hikayeleri, baldız sex hikayeleri, kızlık bozma, kızlık bozma sex hikaye, aile içi sex hikayeleri, köylü sex hikayeleri, tarlada sex itirafı

Listing ID: 3685b60c54b18d5c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri