Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İş Yerimde Müdürümle Sex Hikayem

  • Liste: 14 Nisan 2016 20:55

Açıklama

MÜDÜRÜMLE OFİSTE SİKİŞ

Merhaba değerli seks hikaye okurları. Otuz iki yaşındayım. Yaşıma göre oldukça genç gösteriyorum, genç kızları imrendirecek bir vücuda sahibim. Mimarım. Cihangir’de çok güzel bir işim, arkadaş çevrem var. Ama hayatımda bir şeylerin eksik olduğunu biliyorum, en azından hissediyorum. Fakat bu eksikliğin yerini nasıl, neyle doldurabilirim? Bilmiyorum. İçimdeki bu eksiklikle yaşayıp gidiyorum. Yine sıradan bir gün, yine sıradan bir kahvaltı, yine trafik ve yine iş yeri. Hayatımdaki bu dinginliğe ara ara renk veren tek şey müdürümüz Engin Bey. Bazı günler işe gelme sebebim sadece o oluyor. Onu görmenin hayaliyle giyiniyorum, makyaj yapıyorum, saçımı tarıyorum. Ofise girdiği ilk an o cezdebici parfümü geliyor ilk önce daha sonra geniş omuzlarına giydiği dar gömlekleri, kalkık poposunu ortaya çıkaran dar pantolonları.

 

Dokunmamak için kendimi zor tutuyorum! O girince sessizleşen ofiste yankılanan ayak sesleri ve karizmatik, tok sesiyle “Günaydın arkadaşlar.” Demesi. Bir erkek için fazla mükemmel değil de ne bu adam? İşe girdiğim ilk gün etkilemişti beni. Üzerime giydiğim dar kalem etek ve gömleği baştan aşağı süzmüştü ilk önce, bende incelenmenin verdiği hazla parmak uçlarımı saçlarımda gezdiriyordum. Çalıştığım uzun yıllar boyunca Engin Bey’in bana olan kaçamak bakışlarını ara ara hep yakalıyordum. Ama asla bundan ötesine geçmiyordu. Bugün ofisin happy hours günüydü. Yani bugün kimse çalışmayacak, herkes kafası güzel olana dek içecekti. Alkoller masaya dizilmişti, çerezler, peynir tabakları… Her şey eksizsizdi. Herkes birbiriyle konuşuyor, yeni çalışanlar ufak ufak birbirlerine dokunup flörtleşiyorlardı. Bense bir köşede oturmuş insanları izliyor, aklımda Engin Bey ile ilgili fanteziler kuruyordum. Şarabım da ki son yudumu da kafaya dikip yenisini almaya gidecektim ki yanımda Engin Bey belirdi. “Bir kadeh daha ister misin?” diye sordu. “Tabiki.” Dedim. Yeni bir kadeh şarap almaya giderken poposuna bakmadan duramıyordum. Onları avucumda hissetmek istiyordum. Engin Bey kendine ve bana birer kadeh şarap alıp geldi. Ve sohbete başladık. “Bunca zaman birbirimizle yakın olmamamız ne kadar ilginç, değil mi?” dedi. Ah, bir bilse onun tenine ne kadar yakın olmak istediğimi. Konu konuyu açtı, bir kadeh gitti bir kadeh geldi. Happy hours bitmek üzereydi, artık herkes yavaş yavaş evlerine dağılmaya başladı. Biz Engin Bey’le içmeye, içtikçe kahkahalar atmaya devam ediyorduk.

 

Uzun zamandır hiç bu kadar yakınımda olmamıştı. Dudaklarıma, göğüslerime hiç bu kadar yakın olmamıştı. Onu üzerimde hayal bile edemiyordum, bu bile beni ıslatmaya yetiyordu. Artık ofiste bizden başka kimse kalmamıştı. Ben masaya dayanmış, zar zor ayakta durur bir haldeydim. Engin Bey ara ara gözlerini göğüslerime dikiyordu. Sonra hiçbir şey olmamış gibi devam ediyordu. Bir şeyler anlatırken parmak uçlarımı kollarımda yavaşça gezdiriyordu. Bunları bir sinyal olarak algılamak istemesem de içimdeki arzulara, dürtülere engel olamıyordum. Bugüne dek yatakta beni becerirken hayal ettiğim adama bu kadar yakın olmak, bana dokunması beni baştan çıkarıyordu. Beni saatlerce becermesi, çığlık çığlığa bu ofisi inletmem için en ufak bir hareketi bile yeterdi. Kahkalar yerini bir sessizliğe bırakmıştı. Engin Bey gözlerini bana dikmişti ve bana dudaklarını yaklaştırmaya başlamıştı. Bu anın daha fazla uzamasını istemeden direkt dudaklarına yapıştım. Öpmeye başladığım ilk an elimi hemen daracık pantolonundan içeri soktum.

 

Önce sımsıkı götünü avuçladım sonra elimi sertleşmiş, dimdik sikine götürdüm. Kalın ve devasa bir büyüklükteydi. Bunu içimde istiyordum! Engin Bey gömleğimin düğmelerini yırttı, eteğimi sıyırdı. Onu bekleyen jartiyer sürprizi daha azdırmıştı. Pantolonunu indirdiği gibi içime soktu. Canım o kadar yanmıştı; ama o kadar güzeldi ki. Göğüslerimi emiyor, göğüs uçlarımı ısırıyordu. Sikini sonuna kadar içime sertçe sokuyordu, sonuna kadar köklüyordu. Canım yandıkça inliyor, çığlık atıyordum. Tırnaklarımı sırtına geçiriyordum. Bu acı o kadar zevkliydi ki ıslanmam dakikalar sürmüştü. Masanın üstünde beni becerirken her şeyi dağıtmıştık. Gözüm o an Engin Bey ve sikinden başka hiçbir şeyi görmüyordu. Sımsıcacık içimde onun sikini hissetmek o kadar güzeldi ki. “Daha hızlı, daha sert!” diye bağırırken Engin Bey tüm gücüyle beni sikiyordu. Arkama geçti ve beni sikmeye devam etti. Ve mutlu son, Engin Bey dakikar süren sikişten sonra içime boşalmıştı. İkimiz de soluk soluğaydık, terlerimiz birbirine karışmıştı. Kısacık bir ara verip yine o ateşli sikişmemize kaldığımız yerden devam ettik.

 

 

Anahtar: iş yerinde sex, ofisde sex, eşini aldatanlar, seks hikayesi, sekshikayeleri,

    

10338 toplam görüntüleme, 3 bugün

  

Listing ID: 401570fd9a79a330

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri